אודות

שלום וברוכים הבאים. אם לחצתם על ה- ״אודות״ אולי זה היה בטעות או שאולי אתם מתעניינים מי זה זה שכותב פה. אז נעים מאוד. אני טל. נשוי לטלי, אבא לשלושה ילדים מדהימים שמתים האוכל שלי, בעיקר עם חצי בקבוק קטשופ עליו.

בישול ואפיה עבורי  זאת תרפיה והאכלת אחרים זאת שמחת חיים. אם יש דבר שמשמח אותי, זה לראות אנשים נהנים לאכול את מה שאני מכין להם, לוקחים עוד מנה, מבקשים מתכון ובעיקר כשאחרים מצליחים להכין בעצמם מתכונים מהבלוג. מנהל מוצר בחברת הייטק ענקית ומשתדל למצוא את הזמן גם לכתוב פה בבלוג. לפעמים בהצלחה ולפעמים לא.

טל סורסקי. צילום: איתי בר-יוסף

אני מבשל כמעט מהיום שאני מכיר את עצמי. כמעט. את העוגה הראשונה אפיתי יחד עם אימי בכיתה א׳ – זאת היתה עוגת תפוחים על בסיס בצק פריך. גם אצלי בבית, החיים סובבים סביב המטבח. זה לא מונע מהילדים שלי להכין לעצמם מלוואח תעשייתי או לשים תועפות של קטשופ על פסטה תוצרת בית. מצד שני, תראו לי עוד בית שהילדים בו רבים על הברוקולי או ילד שמבקש מאבא שלו יכין לו כרוב ניצנים.

אז יחד עם נחשי הגומי משתדלים גם לאכול טוב וגם לגדל את הירקות שלנו בגינה הקטנה.

 

מסתדר הכי טוב בעולם עם קרש חיתוך וסכין טובה, פלפל שחור גרוס ומלח. אוהב לתת לחומרי הגלם את הכבוד הראוי להם ולא להעמיס עליהם בתבלינים, אבל מצד שני, נהנה לחקור ולנסות דברים חדשים ועשות שימוש נרחב בתרמומיקס שלי ובמכשיר לבישול בוואקום.